Розраховуйте зарплати швидко, легко та безпомилково

Заощаджуйте свій час. Виключайте ймовірність помилок у підрахунках. Автоматизуйте рутину, пов'язану з розрахунком зарплат та мотивації працівників.
👉 7 днів безкоштовно

нарахування зарплатні

Платформа CleverBOX:CRM
дозволяє:

  • Сформувати розрахункові листи за будь-який заданий період

  • Зробити вивантаження за наданими послугами співробітника

  • Зробити вивантаження за відпрацьованим годинами співробітника (як за розкладом, так і за фактичними візитами)

  • Налаштувати зарплату на підставі будь-якої схеми оплати праці: ставка, відсоток від виручки, фіксована сума, комісія за рекомендацію тощо.

  • Розраховувати складну структуру зарплати – оплата праці може складатися з кількох складових (ставки, відсотка, бонусів та інших частин) та налаштовуватись індивідуально для кожного співробітника

Розраховуйте зарплати швидко, легко та безпомилково.

Вам не потрібно постійно витрачати власні ресурси на розрахунок зарплат. У платформі CleverBOX досить один раз внести потрібні налаштування і все – надалі система сама розраховуватиме зарплати автоматично. Вам буде достатньо 1 хвилини, щоб побачити потрібні дані в будь-який час в онлайн-режимі.

Таблиці в Excel, підрахунки вручну на калькуляторі – це залишиться в минулому. Більше ніяких помилок і довгих і стомлюючих повторних перевірок. Неточності у розрахунках виключені!

Підвищуйте лояльність працівників

Продемонструйте вашим співробітникам чесність та відкритість у підході до нарахування зарплати. Завдяки ПРОЗОРОСТІ системи розрахунку заробітної плати серед персоналу вашого ПІДПРИЄМСТВА не виникатиме НЕПОРОЗУМІНЬ та незадоволення. Будь-який співробітник зможе переконатися в коректності цифр, отримавши звіт, де буде видно, за яким алгоритмом, за який період і яка сума йому нарахована.

Чесність та відкритість
у підході до нарахування зарплати

Це спрощує роботу керівника, знижує кількість конфліктів та допомагає сформувати сприятливий психологічний клімат у колективі.

Контролюйте фонд оплати праці

У будь-який момент ви можете переглянути всі виплати кожному співробітнику підприємства, дані фіксуються та зберігаються в системі. Отримати потрібний звіт можна онлайн – вам потрібний лише доступ до інтернету. Алгоритм розрахунку зарплати, вся історія виплат, заборгованості – все це керівник може побачити буквально кілька кліків.

програма для розрахунку заробітної плати
розрахунок зарплати програма

Гнучка система налаштування мотивації

Ваша компанія має складну систему мотивації? У штаті є співробітники з унікальними умовами оплати праці? У CleverBOX:CRM передбачена можливість гнучкого індивідуального налаштування мотивації. Зафіксуйте умови і система точно розрахує мотиваційну частину.

Автоматизуйте процеси розрахунку зарплати та системи мотивації. Підвищуйте ефективність управління бьюті-підприємством – отримуйте точні дані миттєво, як тільки вони вам знадобляться.

Спробуйте самі. Перші 7 днів – безкоштовно.

Автоматизуйте до 70% ключових процесів вашого бізнесу, заощаджуйте час та ресурси, підвищуйте продуктивність роботи салону чи клініки! Приєднуйтесь до 500 клієнтів CleverBOX:CRM, які вже використовують унікальний функціонал для управління бізнесом у сфері health&beauty!

СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО →

Ми на зв'язку 7 днів на тиждень!

Написати на E-MAIL

Напишіть нам – наші менеджери на зв'язку та готові допомогти!

Чат підтримки Telegram

Співробітники техпідтримки допоможуть оперативно вирішити будь-яку проблему.

Online-презентація

Дізнайтесь, як зміниться ваш бізнес із CleverBOX:CRM на online-презентації!