Інтеграція CRM + IP-телефонія

  • Звертайтеся до клієнтів на ім'я при вхідному дзвінку

  • Фіксуйте пропущені дзвінки, вчасно передзвонюйте і не втрачайте клієнтів

  • Прослуховуйте телефонні розмови з клієнтами

  • Фіксуйте всі дзвінки в модулі звернення та аналізуйте ефективність дзвінків

  • Здійснюйте дзвінки в 1 клік прямо з CRM

  • Отримайте зручний доступ до історії дзвінків: у карті клієнта та в журналі дзвінків

Як реалізована IP телефонія у CleverBOX?

Ми надаємо інтеграцію із трьома популярними сервісами IP телефонії (Stream Telecom, Binotel, Ringostat). Це означає, що дані про вхідні та вихідні дзвінки, статистика телефонних розмов та їх запис пов'язується з особистими картками клієнтів та інтегрується прямо у клієнтську базу даних . Це дозволяє підвищити якість обслуговування та ефективність процесу запису, покращити показники продажів.

Binotel
Stream Telecom
Ringostat

При дзвінку клієнта до вашої компанії система миттєво обробляє дзвінок і і відображає інформацію про клієнта. Так, співробітник може відразу звернутися до клієнта на ім'я, побачити історію його дзвінків і відвідувань, записати його на послугу, не виходячи із системи. Це заощаджує час і співробітнику і клієнту і робить їхню взаємодію більш ефективною.

У системі CleverBOX:CRM зберігається статистика вхідних та вихідних дзвінків, а також запис розмов з клієнтами. Запис дзвінка допомагає у вирішенні спірних ситуацій, дозволяє об'єктивно оцінити спілкування кожного співробітника з клієнтами та визначити найкращий сценарій. Керівник може зробити висновки про ефективність роботи консультантів, зрозуміти, наскільки якісно співробітники працюють із вхідними дзвінками, наскільки завантажено call-центр та багато іншого.

IP телефонія для салону та клініки
IP-телефонія CleverBOX

Дзвонити можна прямо з CRM

Користуватися можливостями та перевагами IP-телефонії CleverBOX дуже просто: зателефонувати клієнту можна буквально в один клік прямо з його картки. Для цього адміністратору не потрібно витрачати час, відкривати інші вкладки, уточнювати інформацію, копіювати дані – знижується можливість помилки, запис клієнта відбувається швидше

При дзвінку з номера, який вже значиться в базі, на екрані автоматично з'являється інформація про клієнта із зазначенням його імені та кнопкою переходу в карту клієнта.

За кілька секунд адміністратор вже знає, коли був останній візит, як часто клієнт відвідує салон, якими послугами користується, які товари купує тощо. Це дозволяє не просто персоналізувати спілкування, а й суттєво підвищити рівень продажів та сервісу.

IP-телефонія CleverBOX:CRM для клініки
IP телефонія для салону краси

Адміністратор пропонує додаткові послуги, розповідає про акції та вигідні пропозиції, оперуючи даними про відвідування та покупки конкретного клієнта. Співробітнику салону легше виявити потребу клієнта, запропонувати процедуру чи програму, яка відповідатиме його інтересам.

Наприклад, клієнт дзвонить і просить записати його манікюр. Адміністратор дивиться карту та пропонує клієнту нову послугу: «Ірино, ви робили фарбування брів і зазначали, що колір тримається недостатньо довго. У нас з'явилася нова послуга – фарбування хною, внаслідок якого колір тримається до 4 тижнів. Якщо хочете, можна виконати процедуру паралельно із манікюром. Зараз якраз діє акція – 299 гривень на фарбування брів хною».

Ще кілька важливих переваг IP-телефонії CleverBOX:

  • Час запису клієнта скорочується. Якщо вхідний дзвінок надходить з номера телефону, якого немає в базі, необхідне поле заповнюється автоматично. Так адміністратору не потрібно перепитувати клієнта, і немає ризику помилитися та вбити неправильні цифри.
  • Коли клієнти дзвонять у неробочий час, їх дзвінки залишаються поза увагою і компанія ризикує втратити частину потенційних записів. У системі CleverBOX:CRM зберігається інформація про неприйняті дзвінки (у тому числі в неробочий час) – адміністратор може оперативно передзвонити за цими номерами та здійснити запис.
  • IP-телефонію можна інтегрувати з сайтом і згодом швидше та простіше обробляти заявки, що надійшли через сайт. Клієнт може замовити зворотний дзвінок або в один клік зв'язатись з консультантом чи адміністратором. Взаємодія клієнта та бізнесу стає більш простою, зручною та ефективною

Спробуйте самі. Перші 7 днів – безкоштовно.

Автоматизуйте до 70% ключових процесів вашого бізнесу, заощаджуйте час та ресурси, підвищуйте продуктивність роботи салону чи клініки! Приєднуйтесь до 500 клієнтів CleverBOX:CRM, які вже використовують унікальний функціонал для управління бізнесом у сфері health&beauty!

СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО →

Ми на зв'язку 7 днів на тиждень!

Написати на E-MAIL

Напишіть нам – наші менеджери на зв'язку та готові допомогти!

Чат підтримки Telegram

Співробітники техпідтримки допоможуть оперативно вирішити будь-яку проблему.

Online-презентація

Дізнайтесь, як зміниться ваш бізнес із CleverBOX:CRM на online-презентації!