Лист очікування

Лист очікувань – простий та ефективний інструмент для керування записом салону або клініки

Підвищуйте лояльність клієнта

Які результати ви отримуєте завдяки листу очікування на базі платформи CleverBox:CRM:

01

Не втрачаєте клієнта

Коли клієнт не може записатися на відповідний час, він шукає інше місце, так і не скориставшись вашими послугами. Завдяки грамотній роботі з листом очікування ви можете змінити цей сценарій. Навіщо втрачати цих клієнтів, якщо частина їх із задоволенням скористається можливістю отримати послугу, коли з'явиться відповідне «вікно»?

02

Зміцнюєте лояльність клієнтів

Що відчуває клієнт, коли йому дзвонить адміністратор вашого салону / кліники та пропонує записатися на бажаний час, який звільнився? Навіть якщо пропозиція вже не актуальна, клієнт відчуває свою цінність, відчуває подяку та позитивні емоції. Саме з таких «цеглинок» будується справжня лояльність клієнтів.

03
Підвищуєте завантаження та прибуток

За допомогою Листа очікування ви зменшуєте фінансові втрати підприємства від скасування та перенесення візитів. В результаті спеціалісти задоволені повним завантаженням, а ви – зростанням продажу та прибутку.

04

Даєте більше, ніж конкуренти

Коли конкуренти кажуть «Ні, на жаль, час зайнятий», ви робите для своїх клієнтів трохи більше – йдете назустріч їхнім потребам та робите реальні кроки, щоб ці потреби задовольнити. Це прояв турботи та професіоналізму, який стає ще одним аргументом на вашу користь у конкурентній боротьбі.

05

Мінімізуйте помилки

Ніяких паперових документів або Excel-таблиць зі списками клієнтів, що очікують, та їх побажаннями, з якими необхідно звірятися щоразу, коли з'являється «вікно» в записі. Більше ваш адміністратор не забуде, не переплутає, не запізниться із дзвінком. Весь процес автоматизований і від цього виграють і клієнти, і підприємство.

06

Використовуєте довгостроковий (ранній) запис

За допомогою Листа очікувань ви можете записати клієнта на майбутнє, навіть якщо розклад на потрібні дати у вас ще не сформований. Як тільки графік з'явиться, система повідомить адміністратора автоматично і адміністратор оперативно здійснить запис. Так салон демонструє професійний підхід і клієнт своєчасно потрапляє на необхідну йому процедуру.

07

Підвищуєте ефективність роботи адміністраторів

З CleverBox:CRM користуватися інструментом просто і зручно: адміністратор вносить клієнта в лист очікування, вибравши певний час, дату, спеціаліста або будь-яку комбінацію цих критеріїв. Щойно з'являється вікно, що відповідає заданим параметрам, надходить автоматичне повідомлення, адміністратор зв'язується з клієнтом і записує його на послугу.

08

Підвищуєте продаж завдяки Попередньому запису

Лист очікування та Попередній запис – два маркетингові інструменти, комбінуючи які підприємство може істотно збільшити продажі – від 20 до 35%. Адже більшість бьюті-послуг потрібно повторювати з певною періодичністю, а це можливість для системного підвищення продажів!

Спробуйте самі. Перші 7 днів – безкоштовно.

Автоматизуйте до 70% ключових процесів вашого бізнесу, заощаджуйте час та ресурси, підвищуйте продуктивність роботи салону чи клініки! Приєднуйтесь до 500 клієнтів CleverBOX:CRM, які вже використовують унікальний функціонал для управління бізнесом у сфері health&beauty!

СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО →

Ми на зв'язку 7 днів на тиждень!

Написати на E-MAIL

Напишіть нам – наші менеджери на зв'язку та готові допомогти!

Чат підтримки Telegram

Співробітники техпідтримки допоможуть оперативно вирішити будь-яку проблему.

Online-презентація

Дізнайтесь, як зміниться ваш бізнес із CleverBOX:CRM на online-презентації!