Автоматичні повідомлення та нагадування

Підвищуйте продажі, зміцнюйте лояльність клієнтів та оптимізуйте витрати за допомогою системи автоматичних нагадувань та повідомлень CleverBOX:CRM!

  • Знижуйте кількість неприходів на візити

  • Оптимізуйте роботу адміністраторів

  • Виявляйте турботу про клієнта та підвищуйте лояльність

01

Оптимізуйте роботу адміністраторів

Завдяки автоматизованій розсилці повідомлень та нагадувань адміністраторам не потрібно буде обдзвонювати кожного клієнта, а це дозволить заощадити час, який співробітник може приділити іншим завданням.

02

Повідомлення з підтвердженням запису

Після запису на візит система CleverBOX:CRM автоматично відправить клієнту повідомлення з підтвердженням запису та ключовою інформацією про візит: на яку процедуру, якого числа і на яку годину, до якого спеціаліста. Це допомагає знизити ймовірність помилок на непорозумінь.

03

Нагадування про візит

Автоматичне нагадування про візит, наприклад, за 24 години до запланованого відвідування дозволяє зменшити ймовірність неприходу до 80%. Так, керівник отримує можливість більш ефективно керувати завантаженням підприємства та знижувати фінансові втрати.

04

Нагадування з підтвердженням

Унікальна функція CleverBOX:CRM – автоматичне нагадування про візит із можливістю скасувати або підтвердити запис, просто перейшовши за посиланням із повідомлення. Більше вашим адміністраторам не потрібно обдзвонювати клієнтів, щоб нагадати про візит. Все це зробить система CleverBOX:CRM автоматично! Ви заощаджуєте час адміністраторів. Мінімізуйте кількість помилок. Система зробить усе сама. Надає клієнтам видатний сервіс.

05

Привітання з Днем Народження

Вітайте клієнтів з днем народження та будь-якими іншими святами завжди вчасно завдяки автоматизованій розсилці. Система сама підставить індивідуальні дані клієнта, щоб ваші повідомлення були персоналізованими.

06

Оптимізуйте витрати на розсилки

Переводьте спілкування з клієнтами до месенджерів! Всім клієнтам, які написали в месенджер Viber, Telegram для консультації або запису, подальші повідомлення від салону/клініки будуть приходити в цей конкретний месенджер.

07

Запит на відгук

Просто попросіть клієнта залишити відгук, поки у нього свіжі враження про візит, і дайте йому можливість поділитися з вами зворотнім зв’язком легко та в зручній формі! Налаштуйте автоматизований запит на відгук у системі CleverBOX:CRM – підвищуйте кількість та якість зворотного зв’язку!

08

Рекламні та ручні розсилки

З системою CleverBOX:CRM ви не забудете привітати клієнта з днем народження, попередити про зміну графіка роботи або поінформувати про нову акцію. Система дозволяє в кілька кліків зробити вибірку по клієнтській базі за будь-якими необхідними параметрами (стаття, вік, отримані послуги, дата візиту та ін.) – так повідомлення отримають саме ті клієнти, для яких воно є актуальним

Спробуйте самі. Перші 7 днів – безкоштовно.

Автоматизуйте до 70% ключових процесів вашого бізнесу, заощаджуйте час та ресурси, підвищуйте продуктивність роботи салону чи клініки! Приєднуйтесь до 500 клієнтів CleverBOX:CRM, які вже використовують унікальний функціонал для управління бізнесом у сфері health&beauty!

СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО →

Ми на зв'язку 7 днів на тиждень!

Написати на E-MAIL

Напишіть нам – наші менеджери на зв'язку та готові допомогти!

Чат підтримки Telegram

Співробітники техпідтримки допоможуть оперативно вирішити будь-яку проблему.

Online-презентація

Дізнайтесь, як зміниться ваш бізнес із CleverBOX:CRM на online-презентації!