Клієнтська база CleverBOX:CRM

Ефективна робота з клієнтською базою – ключ до підвищення лояльності та зростання продажів

01
Збирайте ключову інформацію про клієнтів
02
Ведіть облік клієнтів та детальні клієнтські профайли
03
Створюйте статуси та групи для зручної подальшої роботи
04
Зберігайте фінансову історію (рух коштів за рахунком, поточний баланс та ін.)
05
Дивіться історію візитів та всі документи щодо конкретного клієнта
crm база клієнтів

Хто ваші клієнти?

Знання своїх клієнтів є найціннішим ресурсом бізнесу. Без точної відповіді на запитання «хто наші клієнти», розуміння їх вподобань, особливостей поведінки, будь-які маркетингові активності виявляються малоефективними – у результаті бюджет «зливається», а зростання продажів так і не спостерігається.

Підвищуйте ефективність маркетингових заходів за рахунок глибокого багатовимірного аналізу своїх клієнтів за допомогою CleverBOX: CRM!

crm для роботи з клієнтами

Ведіть облік клієнтів та зберігайте всі важливі дані!


У системі CleverBOX:CRM можна створювати та вести докладний профайл клієнта: вносити всю необхідну інформацію про нього, дивитися історію візитів, рух коштів за рахунком, прослуховувати записи дзвінків клієнта та переглядати історію SMS, прикріплювати документи до профайлу, а також створювати план наступних рекомендованих процедур .

Зберігається вся історія взаємодії підприємства та клієнта з дня його звернення до салону чи клініки.

Персоналізуйте комунікацію із клієнтами

CleverBOX:CRM дозволяє інтегрувати клієнтську базу з IP-телефонією. При вхідному дзвінку на екран автоматично виводиться персональна карта клієнта, де зберігається вся інформація про нього.

Це дозволяє не тільки відразу звернутися до клієнта на ім'я, але й загалом підвищувати ефективність комунікації з клієнтом.

crm система клієнтська база
crm облік клієнтів

Виявляйте індивідуальний підхід

CleverBOX:CRM збирає статистику про вподобання клієнтів, дані зберігаються в персональній карті та миттєво доступні адміністратору при спілкуванні з клієнтом.

Так, наприклад, адміністратор відразу бачить, що клієнт записується завжди на манікюр з гель-лаком певної фірми, відвідує салон або клініку виключно у вихідні або робить стрижку строго в одного спеціаліста

Знижуйте кількість
неприходів на візити

Автоматизована розсилка підтверджень і нагадувань дозволяє знизити кількість неприходів до 80%. Це вигідно підприємству та зручно для клієнта!

Підвищуйте лояльність клієнтів!

програма обліку клієнтів салону краси

З системою CleverBOX:CRM ви легко зможете організувати системну роботу з утримання клієнтів:

  • Налаштовуйте бонусну програму лояльності
  • Налаштовуйте автоматичні SMS-вітання клієнтів з днем народження
  • Розробляйте спеціальні пропозиції
  • Інформуйте про акції та спеціальні пропозиції

Продемонструйте увагу до деталей

На висококонкурентному ринку саме деталі часто формують відмінність, яка стає вирішальним аргументом у виборі клієнта. З системою CleverBOX:CRM легко фіксувати особливості та переваги кожного клієнта та використовувати ці дані для покращення якості обслуговування.

Погодьтеся, якщо в салоні або клініці пам'ятають, на яку фарбу алергія у клієнта або якій марці лаку він надає перевагу, це підвищує рівень довіри до компанії та сприяє формуванню лояльності.

Використовуйте можливість додаткового контакту з клієнтом

Використовуйте важливі для клієнта дати (день народження, річниця з дня першого візиту тощо) як привід для контакту, привітання та індивідуальної пропозиції послуг та товарів.

Управляйте
взаємовідносинами з клієнтами!

У будь-який момент ви можете отримати всю інформацію про історію відвідувань, надані послуги, придбані товари. Збираючи та аналізуючи цю інформацію на постійній основі, ви зможете побудувати ефективну систему щодо покращення клієнтського сервісу та підвищення продажів.

Миттєвий доступ до інформації про клієнта

Менше хвилини потрібно співробітнику, щоб знайти і відкрити персональний профайл клієнта та отримати доступ до всієї інформації, починаючи від особистих даних (ім'я, прізвище, дата народження, номер телефону, електронна пошта тощо), закінчуючи всіма документами щодо конкретного клієнта.

Безпосередньо з картки клієнта адміністратор може здійснити дзвінок або написати SMS. Це дозволяє економити час та оптимізувати роботу адміністратора.

Зручна робота з фільтрами

Система CleverBOX:CRM дозволяє відфільтрувати клієнтську базу за заданим параметром або комбінацією параметрів та виділити потрібну категорію відвідувачів для подальшої роботи.

Наприклад, ви можете відфільтрувати клієнтів за віком, статтю, статусом, джерелом запису, датою останнього візиту, спеціалістом, послугою тощо.

Це дозволяє повністю кастомізувати роботу з клієнтами відповідно до потреб вашого підприємства та ваших маркетингових активностей.

облік клієнтів програма
програма база клієнтів

Картка клієнта:

Персональні дані

Завдяки зручному інтерфейсу та спеціальним індикаторам адміністратор може відразу побачити статус клієнта, до якої групи він належить, його поточний баланс, активність.

Так, наприклад, коли клієнт дзвонить записатися на процедуру, адміністратор побачить, що він знаходиться в «чорному списку», а значить, у даного клієнта більше трьох неприходів на візит, і зможе вжити відповідних заходів відповідно до стандартів підприємства (наприклад, записати лише після передплати).

Також тут вказана вся необхідна особиста інформація: ПІБ, стать, дата народження, номер телефону та адреса електронної пошти, номер картки лояльності, чи є персональна знижка та її розмір. Є можливість зберегти фотографію клієнта, а також прикріпити до профайлу будь-які документи.

Картка клієнта:

Історія записів

У картці клієнта зберігається історія візитів, включаючи скасування та неприходи. Будь-коли ви можете побачити, коли клієнт відвідував салон, які послуги отримував, у якого майстра обслуговувався, на яку суму отримав послуг.

Також в індивідуальній карті клієнта фіксуються технологічні картки на кожну отриману клієнтом послугу.

Це дозволяє уникнути ситуації, коли тільки певний спеціаліст володіє інформацією, якою фарбою та за якою технологією клієнту потрібно виконати фарбування волосся. Будь-який майстер зможе подивитися ці дані за необхідності та виконати процедуру з її врахуванням. Так, лояльність клієнта формується до салону або клініки, а не до спеціаліста.

онлайн облік клієнтів
база клієнтів салону краси

Картка клієнта:

Групи клієнтів

Залежно від особливостей та потреб вашої компанії ви можете налаштувати різні групи клієнтів: «Постійний», «VIP-клієнт», «Чорний список», «Компанія N» тощо

програма для ведення бази клієнтів
програма обліку клієнтів

Захист
клієнтської
бази

программа для работы с клиентами

Клієнтська база в системі CleverBOX:CRM надійно захищена – наприклад, вивантажити базу клієнтів не може ніхто, крім керівника.

Майстер має доступ до особистої картки тільки того клієнта, який стоїть у нього в розкладі, при цьому інформація про номер телефону, електронну пошту та прізвище клієнта залишається недоступною.

Керівник сам визначає рівень доступу співробітників до бази клієнтів. Несанкціонований доступ до особистих даних клієнтів виключається!

Спробуйте самі. Перші 7 днів – безкоштовно.

Автоматизуйте до 70% ключових процесів вашого бізнесу, заощаджуйте час та ресурси, підвищуйте продуктивність роботи салону чи клініки! Приєднуйтесь до 500 клієнтів CleverBOX:CRM, які вже використовують унікальний функціонал для управління бізнесом у сфері health&beauty!

СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО →

Ми на зв'язку 7 днів на тиждень!

Написати на E-MAIL

Напишіть нам – наші менеджери на зв'язку та готові допомогти!

Чат підтримки Telegram

Співробітники техпідтримки допоможуть оперативно вирішити будь-яку проблему.

Online-презентація

Дізнайтесь, як зміниться ваш бізнес із CleverBOX:CRM на online-презентації!