Доступ до системи.
Ролі

Для кожної ролі (посади) на підприємстві ви можете самостійно настроювати параметри доступу до системи. В результаті – співробітник бачить тільки ту інформацію та користується лише тими функціями платформи CleverBOX: CRM, які необхідні для продуктивної роботи.

01

Встановлюйте параметри доступу до системи для кожної категорії працівників

02

Мінімізуйте ризик махінацій, зловживань та помилок

03

Захистіть клієнтську базу та дані звітів вашої компанії

04

Оптимізуйте процес навчання співробітників роботі із системою

Вирішуйте самі, які дані та які функції системи будуть доступні для працівників

Весь обсяг інформації та повний функціонал відкрито лише керівництву салону краси чи косметологічної клініки. Для решти співробітників параметри доступу вибираються керівником для конкретної ролі (посади). Наприклад: адміністратори можуть використовувати розширений функціонал, який включає доступ до запису, оплати, певним складським операціям. Фахівці можуть переглядати лише власний розклад та картки клієнтів, з якими вони мають працювати. Доступу до всієї клієнтської бази, до аналітики чи здійснення операцій у майстрів чи фахівців немає.

Розглянемо можливості контролю доступу на прикладі операції зміни/скасування оплати візиту

У системі CleverBOX:CRM передбачено 4 варіанти коригування суми оплати візиту. Для кожного керівник може встановити окремі параметри доступу та пароля. Ви можете налаштувати систему так, що повернення коштів клієнту на карту зможе виконувати тільки старший адміністратор, а змінювати вид оплати будь-який адміністратор.

Це допомагає знизити ймовірність помилки та виключити можливість махінацій серед співробітників.

Налаштування доступу

Легко навчатись – просто працювати

Співробітникам не потрібно вникати та розбиратися у всіх можливостях та функціях системи, а лише у простому та інтуїтивно зрозумілому функціоналі, що стосується їхньої безпосередньої роботи. Нічого не відволікає та не плутає. Це спрощує та прискорює процес навчання, і нові співробітники легко починають роботу в CRM.

Досить 1 дня, щоб повністю розібратися з робочими процесами на одній посаді.

Не хвилюйтеся про необхідність контролю роботи адміністраторів та спеціалістів

Ви самі визначаєте обмеження доступу до даних та операцій в системі. Ви точно розумієте, кому із співробітників, яку інформацію можна і потрібно довірити, який функціонал потрібний для роботи. Вам більше не потрібно турбуватися, що фахівці переглядатимуть та обговорюватимуть графіки, клієнтів або заробіток своїх колег, адміністратори зможуть здійснити операцію заднім числом або подивитися операції та дані, які не стосуються їх безпосередніх завдань.

ПРИКЛАД: Ви визначаєте умови роботи різних ролей (посад) зі складськими операціями. Ви можете встановити в налаштуваннях, що доступ до будь-яких складських операцій та звітів може мати бухгалтер, адміністратор бачить операції лише за актуальним днем, майстри доступу до цих даних не мають. Минулою датою провести операцію в системі неможливо.

Налаштування доступу

Захистіть клієнтську базу

База клієнтів - найважливіший ресурс бьюті-підприємства. Без правильної організації її безпеки та обмежень доступу до неї існує ризик, що недобросовісний співробітник може вивантажити базу салону краси або косметологічної клініки та використовувати її з метою нечесної конкуренції.

Завдяки грамотним налаштуванням доступу в CleverBOX:CRM ви забезпечуєте безпеку бази – вивантажити її в повному обсязі може тільки керівник!

Захистіть дані звітів та аналітики

Аналітика та звіти доступні лише користувачам повного функціоналу системи – керівництву підприємства. Інші співробітники не можуть отримати доступ до цієї інформації без директора. Ви контролюєте безпеку всіх важливих даних вашої компанії

Спробуйте самі. Перші 7 днів – безкоштовно.

Автоматизуйте до 70% ключових процесів вашого бізнесу, заощаджуйте час та ресурси, підвищуйте продуктивність роботи салону чи клініки! Приєднуйтесь до 500 клієнтів CleverBOX:CRM, які вже використовують унікальний функціонал для управління бізнесом у сфері health&beauty!

СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО →

Ми на зв'язку 7 днів на тиждень!

Написати на E-MAIL

Напишіть нам – наші менеджери на зв'язку та готові допомогти!

Чат підтримки Telegram

Співробітники техпідтримки допоможуть оперативно вирішити будь-яку проблему.

Online-презентація

Дізнайтесь, як зміниться ваш бізнес із CleverBOX:CRM на online-презентації!