Система лояльності

Будуйте міцні взаємини з клієнтами та підвищуйте продажі

01

Впроваджуйте дисконтні та бонусні програми

02

Ведіть точний прозорий облік у CleverBOX:CRM

03

Формуйте довгострокову лояльність клієнтів

04

Збільшуйте прибуток

Можливості CleverBOX: CRM

01
Бонусні програми
02
Разові знижки
03
Постійні знижки
04
Подарункові сертифікати
05
Депозити
06
Абонементи

Подарункові сертифікати

Отримуйте нових клієнтів та знижуйте маркетингові витрати на їхнє залучення завдяки подарунковим сертифікатам. Ви можете використовувати подарункові сертифікати на певну суму, на процедуру або категорію послуг. Це спрощує вашим клієнтом завдання вибору подарунка своїм близьким і стає додатковим джерелом залучення нових відвідувачів в салон краси, спа або клініку.

Подарункові сертифікати
Депозити, бонуси та знижки

Детальна історія взаємодій клієнта та компанії

Система автоматично збирає та зберігає необхідну статистику кожного клієнта. Вона відображається в Персональній карті клієнта та миттєво доступна для подальшої роботи. По кожному клієнту ви можете у будь-який момент дізнатися історію відвідувань та покупок, середній чек, наявність та розмір індивідуальної знижки, поточний баланс на рахунку, належність до певної групи та багато іншого.

Бонусна система

Бонусна система

Розробляйте бонусні системи, завдяки яким клієнти зможуть накопичувати бонуси та розплачуватись ними за послуги вашого салону або клініки. Подібні системи дозволяють досягти збільшення середнього чека і підвищення показників повернення клієнтів.

Всі процеси впровадження та використання бонусних програм автоматизовані. Система дозволяє будь-якої миті подивитися баланс на рахунку, історію нарахування та списання бонусів, розрахуватися бонусами за послуги

Таргетовані розсилки

Налаштовуйте персоналізовані SMS та email-розсилки. Система дозволяє миттєво відфільтрувати клієнтську базу за заданими критеріями та легко налаштувати автоматизовану розсилку.

Підтвердження візиту та нагадування про запис, привітання з днем народження та іншими святами, індивідуальні акції – з платформою CleverBOX:CRM ви можете використовувати весь арсенал ефективних інструментів для побудови довгострокових взаємин зі своїми клієнтами.

Таргетовані розсилки

Депозити, бонуси та знижки

  • Функціонал платформи CleverBOX:CRM дозволяє не тільки використовувати цілу низку маркетингових інструментів, але й автоматизувати їх використання, а значить, заощадити часові та фінансові ресурси підприємства на залучення та утримання клієнтів.

  • Грамотне застосування дисконтних та бонусних програм, депозитів, подарункових сертифікатів дозволяє вирішувати також інші маркетингові завдання: збільшувати розмір середнього чека, завантажувати час з низькою затребуваністю, підвищувати частоту відвідуваності.

  • На підставі аналітики та статистики CleverBOX:CRM ви зможете розробляти системи лояльності, депозитні програми, акції, які будуються на глибокому розумінні поведінки та потреб різних категорій ваших клієнтів. Це ваша можливість виділитися серед однотипних нецікавих програм та застосувати релевантні та привабливі для вашого клієнта моделі стимулювання продажів.

  • Прозора система обліку дозволяє відстежити будь-яку операцію з бонусами, депозитами, подарунковими сертифікатами, знижками. Програма автоматично сформує зведені звіти за ними, а також вся інформація щодо депозитів, сертифікатів, бонусів та знижок відображається у «Відомості приходу та витрати коштів». Система також зберігає дані про редагування проводок. Можливість махінацій та зловживань виключається.

Спробуйте самі. Перші 7 днів – безкоштовно.

Автоматизуйте до 70% ключових процесів вашого бізнесу, заощаджуйте час та ресурси, підвищуйте продуктивність роботи салону чи клініки! Приєднуйтесь до 500 клієнтів CleverBOX:CRM, які вже використовують унікальний функціонал для управління бізнесом у сфері health&beauty!

СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО →

Ми на зв'язку 7 днів на тиждень!

Написати на E-MAIL

Напишіть нам – наші менеджери на зв'язку та готові допомогти!

Чат підтримки Telegram

Співробітники техпідтримки допоможуть оперативно вирішити будь-яку проблему.

Online-презентація

Дізнайтесь, як зміниться ваш бізнес із CleverBOX:CRM на online-презентації!