Журнал запису
Всі візити під контролем

Журнал CleverBOX:CRM призначений для салонів, спа та клінік. Всі реалізовані функції прості у використанні, вимагають мінімум зусиль і дозволяють взаємодіяти із системою максимально швидко
👉 7 днів безкоштовно

журнал для запису клієнтів

Усі необхідні функції в одній платформі

Оптимізуйте процеси на всіх етапах роботи з візитом, починаючи від створення запису, закінчуючи оформленням візиту, оплатою та друком чека.

Більшість рутинних завдань система виконує автоматично, наприклад, розсилку нагадуваннь або списання матеріалів за фактом надання послуги.

Система дозволяє розмежувати рівні доступу – керівник сам визначає рівень доступу до даних та функціонала системи для різних ролей (посад) компанії. Це запобігає помилкам, зловживанням і махінаціям.

Завдяки модулю онлайн-запису CleverBOX:CRM клієнти можуть записатися в салон або клініку в будь-який зручний для них час незалежно від робочого графіка підприємства. Всі записи, зроблені онлайн, автоматично з'являються в календарі – відповідне повідомлення одразу отримує адміністратор, майстер та керівник.

crm для запису клієнтів
програма для запису клієнтів

З автоматизованою системою сповіщень адміністратор не пропустить жодного важливого нюансу щодо візиту клієнта. Адміністратор миттєво бачить, чи є у клієнта знижка та її розмір, чи є ще візити на сьогодні, статус візиту на даний момент та всі інші ключові дані щодо візиту.

Це підвищує не тільки ефективність роботи адміністратора, але й швидкість та якість обслуговування клієнтів.

Створення запису або його зміна триває до 30 секунд

Оперативно редагуйте візит за будь-якими необхідними параметрами: час, дата, послуга, спеціаліст та ін.

Залежно від внесених змін платформа CleverBOX:CRM автоматично розрахує тривалість та вартість візиту.

програма для запису клієнтів за часом
програма для запису клієнтів на прийом

Система дозволяє здійснити запис максимально швидко та легко. Автопідбір за номером телефону та ім’ям клієнта дозволяє знайти потрібний профайл, набравши буквально пару літер або цифр.

При вхідному дзвінку автоматично відкривається індивідуальна карта клієнта, і адміністратор відразу бачить на екрані всю необхідну інформацію.

При записі на візит система автоматично показує ключову інформацію про клієнта: групи, до яких належить клієнт (наприклад, «VIP», «Проблемний», «Постійний»), наявність та розмір знижки. За допомогою візуальних індикаторів статусу клієнта адміністратор миттєво орієнтується у ситуації.

програма для запису клієнтів у салоні краси

Зручно переглядати, порівнювати та аналізувати розклад

Вибирайте критерії, дивіться та порівнюйте розклад на одному екрані.

Ви можете вибрати конкретного спеціаліста, майстрів, які працюють сьогодні або у будь-який інший день, спеціалістів конкретного напрямку (наприклад, перукарського залу), філії – система покаже розклад у календарі на одному екрані.

Ви можете в будь-який час легко та оперативно порівнювати та аналізувати зайнятість фахівців за різними критеріями.

програма для запису клієнтів
журнал запису для салону краси

Переглядати розклад просто – налаштовуйте зручну висоту клітинки та проміжок часу 5, 10, 15, 20, 30, 60 хвилин.

Створюючи запис можна вказати примітки, які є важливими для конкретного клієнта. Так, наприклад, адміністратор може вказати, що клієнту важливо потрапити на візит саме у вихідний день або обслуговуватися у певного майстра.

журнал запису клієнтів салону краси
журнал для запису клієнтів

Автоматизована розсилка SMS-нагадувань CleverBOX:CRM дозволить знизити навантаження на адміністраторів та знизити кількість неприходів на візит.

Завдяки автоматизованому табелю обліку часу в системі керівник бачить, скільки годин відпрацював кожен співробітник за вибраний період і скільки часу за фактом займав процес надання тієї чи іншої послуги.

електронний запис до салону краси
запис клієнтів у салоні краси

Адміністратор отримує миттєвий доступ до інформації про клієнта: персональні дані, історія взаємодії з салоном, придбані послуги та товари, переваги.

Система автоматично надає або змінює статус клієнта за заданим алгоритмом. Завдяки кольоровим індикаторам адміністратор миттєво орієнтується в статусах клієнтів (наприклад, «Клієнт у салоні», «Клієнт спізнюється», «Попереднє бронювання», «Очікування оплати» тощо).

Використовуйте додаткові поля, щоб не втратити важливу інформацію щодо візиту.

програма для запису клієнтів

Продемонструйте увагу до деталей

На висококонкурентному ринку саме деталі часто формують відмінність, яка стає вирішальним аргументом у виборі клієнта. З системою CleverBOX:CRM легко фіксувати особливості та вподобання кожного клієнта та використовувати ці дані для покращення якості обслуговування.

Погодьтеся, якщо в салоні пам'ятають, на яку фарбу алергія у клієнта чи якій марці лаку він надає перевагу, це підвищує рівень довіри до компанії та сприяє формуванню лояльності.

Ефективно плануйте ресурси для надання послуг

Система CleverBOX:CRM дозволяє зарезервувати приміщення або певний ресурс, необхідний для надання послуги. Так ви точно не опинитеся в ситуації, коли в масажному кабінеті заплановані візити у різних клієнтів на ту саму годину.

Самостійно налаштовуйте статуси візитів та їх кольори з урахуванням потреб саме вашого підприємства.

програма для запису клієнтів на прийом

Аналізуйте причини та терміни скасуваннь візитів салону краси або клініки. Використовуйте багатомірну аналітику за скасованими візитами для мінімізації скасувань та фінансових збитків у результаті.

програма для запису пацієнтів

Отримуйте дані, звідки до вас приходять клієнти. Аналізуйте джерела запису клієнтів, точно оцінюйте ефективність кожного каналу, збільшуйте віддачу від маркетингових заходів.

Підвищуйте ефективність роботи із записом: переглядайте записи в табличному режимі, фільтруйте за заданими параметрами, редагуйте, аналізуйте – все в одній платформі CleverBOX:CRM .

журнал для запису клієнтів
crm для запису клієнтів
crm для запису клієнтів

Завдяки ергономічному інтерфейсу вдається легко та швидко взаємодіяти з системою та сприймати дані. Всі елементи інтерфейсу можна побачити навіть на невеликих екранах смартфонів.

З календарем CleverBOX:CRM функції управління та процеси обслуговування стануть більш контрольованими, оперативними та зручними.

При будь-якій кількості співробітників та щільності розкладу користуватися Календарем однаково комфортно – вся інформація зрозуміла, легко сприймається візуально, а зовнішній вигляд Календаря ви можете підлаштовувати під себе для додаткової зручності.

Спробуйте самі. Перші 7 днів – безкоштовно.

Автоматизуйте до 70% ключових процесів вашого бізнесу, заощаджуйте час та ресурси, підвищуйте продуктивність роботи салону чи клініки! Приєднуйтесь до 500 клієнтів CleverBOX:CRM, які вже використовують унікальний функціонал для управління бізнесом у сфері health&beauty!

СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО →

Ми на зв'язку 7 днів на тиждень!

Написати на E-MAIL

Напишіть нам – наші менеджери на зв'язку та готові допомогти!

Чат підтримки Telegram

Співробітники техпідтримки допоможуть оперативно вирішити будь-яку проблему.

Online-презентація

Дізнайтесь, як зміниться ваш бізнес із CleverBOX:CRM на online-презентації!