Техпідтримка та супровід клієнтів без вихідних

01

Допомагаємо у роботі, автоматизуємо процеси, навчаємо роботі з CRM

02

Налаштовуємо CRM, вирішуємо будь-які технічні питання

03

Надаємо підтримку без перерви на вихідні та свята. Адже питання у вас можуть виникнути будь-якого дня

04

Оперативно реагуємо на запити. Середній час відповіді спеціаліста – 30 хвилин

Доопрацювання та оновлення системи не порушують робочі процеси

Оновлення системи не впливають на роботу вашого салону чи клініки

Доопрацювання, вдосконалення та нові версії встановлюються в онлайн-режимі. Ви не гаєте час, а система продовжує функціонувати без збоїв.
Ви нічого не доплачуєте. Постійні покращення – частина підходу до автоматизації бізнесу CleverBOX: CRM.

Навчаємо та консультуємо

Платформа CleverBOX:CRM налаштовується відповідно до потреб вашого бізнесу та робочих процесів. Немає жодного складного неактуального функціоналу. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Робота в системі не потребує спеціальних знань, навичок чи попереднього навчання.

Тим не менш, якщо у керівника, адміністратора або будь-якого іншого співробітника вашої компанії виникнуть питання роботи з CleverBOX:CRM, наші фахівці завжди допоможуть, проконсультують і при необхідності проведуть навчання.

Прислухаємось до клієнтів у розвитку платформи

Конструктивний зворотний зв'язок від клієнтів є цінним ресурсом, який ми використовуємо для вдосконалення платформи. Ми прагнемо постійної продуктивної взаємодії з нашими клієнтами і завдяки йому безперервно покращуємо функціонал, робимо систему зручнішою.

До наших консультантів можна і потрібно звертатися з будь-якими ідеями, зауваженнями та побажаннями щодо роботи CleverBOX:CRM. Наша кінцева мета не просто автоматизувати бізнес-процеси салону краси або косметологічної клініки, але й допомогти бізнесу стати успішнішим та прибутковим завдяки ефективному системному управлінню.

Тільки те,
що потрібно бізнесу
СЬОГОДНІ

У створенні платформи автоматизації CleverBOX:CRM брали участь не лише професійні розробники, а й власники б'юті-підприємств. Ми розуміємо актуальні потреби бізнесу та продовжуємо розвивати та вдосконалювати систему. Новий функціонал з'являється регулярно 1-2 рази на місяць, а значить, наші клієнти першими впроваджують новинки та використовують сучасні технології для управління бізнесом.

У блозі CleverBOX експерти індустрії, власники та керівники косметологічними клініками, спа та салонами краси діляться досвідом, рекомендаціями, ідеями, які будуть корисні для кожного керівника в індустрії краси.

Платформа для безперебійної роботи вашого бізнесу

Для нас важливо, щоб співробітники, які надають консультації клієнтам, не були відірвані від реальних завдань управління бізнесом. Всі наші сервіс-інженери розбираються не тільки в технічній складовій CRM, а й у бізнес-процесах салонів краси та косметологічних клінік. Вони підкажуть, як сформувати потрібний звіт, налаштувати розсилку, провести інвентаризацію – використовувати всі функції та можливості CleverBOX:CRM легко та ефективно.

Спробуйте самі. Перші 7 днів – безкоштовно.

Автоматизуйте до 70% ключових процесів вашого бізнесу, заощаджуйте час та ресурси, підвищуйте продуктивність роботи салону чи клініки! Приєднуйтесь до 500 клієнтів CleverBOX:CRM, які вже використовують унікальний функціонал для управління бізнесом у сфері health&beauty!

СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО →

Ми на зв'язку 7 днів на тиждень!

Написати на E-MAIL

Напишіть нам – наші менеджери на зв'язку та готові допомогти!

Чат підтримки Telegram

Співробітники техпідтримки допоможуть оперативно вирішити будь-яку проблему.

Online-презентація

Дізнайтесь, як зміниться ваш бізнес із CleverBOX:CRM на online-презентації!