Задачі
CleverBOX:CRM

Система CleverBOX:CRM дозволяє

01

Автоматизувати постановку задач

02

Швидко та легко ставити задачі вручну

03

Контролювати виконання задач

04

Ставити задачі на себе, співробітника чи групу співробітників

Задачі та нагадування

Задачі та нагадування

Коли інформація передається усно, а задачі, поставлені керівником, співробітники записують у блокнот, страждає ефективність роботи всієї компанії. Про прохання клієнта забувають, адміністратор не передзвонює вчасно, якість клієнтського обслуговування знижується.

З системою CleverBOX:CRM закінчиться ера «А ви не говорили», «А хіба треба було» у відповідь на питання про виконання задачі, нагадування на стікерах або в блокноті. При цьому не лише підвищується ефективність виконання задач, а й суттєво знижується кількість часу, який витрачають адміністратори на рутинну роботу.

Так, наприклад, адміністратору не потрібно самому сортувати базу клієнтів та вираховувати, скільки часу пройшло з останнього візиту. Система автоматично надішле нагадування та поставить задачу передзвонити клієнту через заданий період і записати на повторний візит або зібрати зворотний зв'язок після візиту.

Індивідуальний підхід до клієнта

Задачі в системі CleverBOX:CRM можна ставити вручну або налаштувати автоматичну постановку задач – система ставитиме їх самостійно за певним алгоритмом. Наприклад, у адміністраторів буде автоматично з'являтися задача передзвонити клієнту, який дзвонив у салон у неробочий час або зателефонувати клієнтам, від дня візиту яких минуло три тижні.

Задачі та нагадування
Задачі та нагадування

Уявимо ситуацію. Косметолог-дерматолог проводжає клієнта після процедури і каже адміністратору, що потрібно через три тижні нагадати клієнту про підготовку до наступної процедури та записати на візит.

Адміністратор десь зазначає собі цю інформацію, і згодом у потоці завдань вона втрачається. В результаті клієнт забуває про необхідну підготовку і сам записується до косметолога, але на тиждень пізніше, ніж потрібно. Ефективність догляду знижується. Клієнт незадоволений, як і спеціаліст.

З системою CleverBOX:CRM адміністратор буквально за хвилину поставив би собі нагадування, і в потрібний час система надіслала б повідомлення про відповідну задачу. Жодних шансів забути чи втратити!

Задачі та нагадування

Просто, оперативно, ефективно!

Якщо задачі пов'язані з конкретним клієнтом, система автоматично підв'язує індивідуальну карту клієнта, де зберігається вся інформація про нього. Усі необхідні дані будуть під рукою, і для виконання задачі адміністратору не потрібно буде витрачати час, шукати номер телефону клієнта в базі або інші дані.

У CleverBox:CRM є панель нагадувань – кожне нове повідомлення для співробітника з'являється в системі зі звуковим сигналом. Так, співробітники зможуть оперативно реагувати на заявки з сайту, повідомлення та задачі керівництва нічого не втрачаючи.

Підвищуйте лояльність
клієнтів з CleverBox:CRM

З системою CleverBox:CRM індивідуальний підхід отримуватиме і відчуватиме кожен ваш клієнт. Платформа автоматизації дозволяє зробити турботу про клієнта системною – частиною ваших процесів на постійній основі.

Прояви професіоналізму та турботи про клієнта – надійний фундамент для формування лояльності!

Спробуйте самі. Перші 7 днів – безкоштовно.

Автоматизуйте до 70% ключових процесів вашого бізнесу, заощаджуйте час та ресурси, підвищуйте продуктивність роботи салону чи клініки! Приєднуйтесь до 500 клієнтів CleverBOX:CRM, які вже використовують унікальний функціонал для управління бізнесом у сфері health&beauty!

СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО →

Ми на зв'язку 7 днів на тиждень!

Написати на E-MAIL

Напишіть нам – наші менеджери на зв'язку та готові допомогти!

Чат підтримки Telegram

Співробітники техпідтримки допоможуть оперативно вирішити будь-яку проблему.

Online-презентація

Дізнайтесь, як зміниться ваш бізнес із CleverBOX:CRM на online-презентації!