Відгуки та зворотній зв'язок безпосередньо від клієнтів із системою CleverBOX:CRM

01
Автоматизуйте збір зворотного зв'язку
02
Отримуйте актуальну інформацію «за гарячими слідами»
03
Оперативно реагуйте на негативні відгуки
04
Вдосконалюйте процеси і продукти свого салону/клініки.
05
Підвищуйте лояльність клієнтів

За статистикою з 10 незадоволених клієнтів тільки 3 відкрито скажуть про причини свого невдоволення. А значить, про 7 проблемних ситуацій керівник так і не дізнається і не зможе вжити заходів щодо утримання клієнтів.

Втрачати клієнтів і залишатися в незнанні? Чи впровадити систему автоматичного збору зворотного зв'язку від клієнтів і завжди отримувати відгуки вчасно?

Зворотній зв'язок – найкращий спосіб визначити, чи відповідають продукти та сервіс компанії очікуванням клієнтів. Саме відгуки, зібрані одразу після відвідування, дають можливість зробити максимально точний зріз та отримати достовірну цінну інформацію.

Якісний зворотний зв'язок

Після відвідування салону або клініки система CleverBOX:CRM автоматично надішле клієнту повідомлення з пропозицією оцінити задоволеність візитом та якістю послуг. Відповіді клієнтів доступні лише керівнику чи іншому уповноваженому співробітнику.

Систематичний збір та аналіз зворотного зв'язку допоможе оперативно виявляти слабкі місця у клієнтському обслуговуванні та визначити пріоритетні напрямки у вдосконаленні послуг компанії.

збір відгуків клієнтів
система збору відгуків клієнтів

Оперативна реакція

Можливість ефективно працювати зі скаргами.

Навіть якщо клієнт отримав негативний досвід, його лояльність в більшості випадків можна повернути. З CleverBOX:CRM у керівника буде можливість буквально відразу відреагувати на відгук, з'ясувати подробиці ситуації та згладити негативне враження, запропонувавши рішення.

Спробуйте самі. Перші 7 днів – безкоштовно.

Автоматизуйте до 70% ключових процесів вашого бізнесу, заощаджуйте час та ресурси, підвищуйте продуктивність роботи салону чи клініки! Приєднуйтесь до 500 клієнтів CleverBOX:CRM, які вже використовують унікальний функціонал для управління бізнесом у сфері health&beauty!

СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО →

Ми на зв'язку 7 днів на тиждень!

Написати на E-MAIL

Напишіть нам – наші менеджери на зв'язку та готові допомогти!

Чат підтримки Telegram

Співробітники техпідтримки допоможуть оперативно вирішити будь-яку проблему.

Online-презентація

Дізнайтесь, як зміниться ваш бізнес із CleverBOX:CRM на online-презентації!