Власний МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК для вашого салону краси чи клініки

✔️ завантаження на iOS та Android
✔️ персоналізований дизайн застосунку
✔️ продуманий зручний інтерфейс
✔️ автоматична синхронізація з CleverBOX:CRM

МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК для вашого салону краси чи клініки

Вигідний та простий варіант отримати власний мобільний застосунок

Комунікуйте з клієнтами ефективно

Інформуйте про акції, новини, нагадуйте про візити завдяки push-сповіщенням

Заощаджуйте час та гроші

Отримайте всі переваги застосунку вже зараз та платіть лише за користування

Зробіть взаємодію з салоном зручнішою

Дайте клієнту можливість самостійно керувати записом, даними та бонусами

Не втрачайте індивідуальності!

Ми розробляємо кастомний дизайн та унікальний досвід користувача. Шаблон застосунку можна стилізувати з врахуванням вашого брендингу та фірмових кольорів. Ви не витрачаєте час та гроші та індивідуальну розробку застосунку

Підвищуйте кількість записів

Клієнт взаємодіє з вашим салоном у зручному форматі. Не потрібно шукати інформацію в інтернеті, дзвонити чи писати в салон – запис на послуги, доступ до бонусів та сертифікатів, історія візитів – усе на відстані кількох дотиків до екрану смартфона!

Маркетинг

Статистика показує: клієнти, що завантажили застосунок, частіше повертаються в салон і краще обізнані про новини та акції.

Усе, що потрібно клієнту та бізнесу – в одній CRM

З CleverBOX:CRM клієнт отримує сучасний застосунок для запису, спеціалісти – додаток для оптимізації роботи, адміністратори – можливість ефективного управління, а директор – зручну панель для звітів і налаштувань .

Всі знають прекрасну фразу Льюїса Керролла «Потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти щонайменше вдвічі швидше!». Ця фраза стала для мене однією з основ побудови якісних бізнес-процесів. І тільки завдяки CLEVERBOX CRM, я зрозумів, що вдвічі швидше бігти не обов'язково❤️

Сергій Бураков

HAIRHOUSE

Дайте клієнтам додатковий привід завітати до салону!

Розробляйте бонусні програми, а за допомогою застосунку клієнт зможе легко слідкувати за станом рахунку, накопичувати та витрачати бонусу. Використовуйте перевірені інструменти для підвищення клієнтської лояльності..

Використання CleverBox допомогло значно скоротити витрати для кількох ключових бізнес-процесів. Завдяки CleverBox мені стало простіше контролювати бізнес і розуміти те, що відбувається в ньому, завдяки зручним і корисним звітам. Іншими словами, ми знижуємо витрати та підвищуємо керованість. Думаю, для будь-якого бізнесу ці параметри найбільш значущі 🤘️

Олег Москаленов

THE GIRLS

Найкоротший шлях до лояльності клієнта

З яким гаджетом ваш клієнт взаємодіє більшість свого часу? Звісно зі своїм смартфоном! А значить, задача вашого бізнесу – потрапити саме туди! Клієнту достатньо просто натиснути на іконку вашого застосунку в своєму смартфоні, щоб записатися на послуги, переглянути історію візитів чи залишити відгук.

Що може робити клієнт в застосунку?

записатися переглядати історію отримувати push оплачувати онлайн залишати відгуки витрачати бонуси дізнаватися про новини та акції

Скільки часу займає розробка застосунку?

Від звернення до працюючого застосунку – всього 2 тижні! Це в рази швидше та дешевше, ніж замовляти розробку застосунку з нуля.

Push-сповіщення – ефективний та вигідний канал комунікації з клієнтом

Достатньо одноразово задати налаштування, і система буде автоматично за алгоритмом надсилати клієнтам сповіщення про підтвердження запису, нагадування про візит та запит на відгук.

  • інформуйте про акції
  • налаштовуйте таргетовані розсилки за віком, статтю чи вподобаннями
  • надсилайте запити на відгук, нагадування, вітання з Днем Народження
  • економте на SMS-розсилках

Мобільний застосунок для вашого салону краси чи клініки

Вигоди для бізнеса

Залишайте заявку на розробку застосунку CleverBOX:CRM. Подбайте, щоб ваш застосунок з’явився в смартфоні клієнта раніше за конкурентів!

Спробуйте самі. Перші 7 днів – безкоштовно.

Автоматизуйте до 70% ключових процесів вашого бізнесу, заощаджуйте час та ресурси, підвищуйте продуктивність роботи салону чи клініки! Приєднуйтесь до 500 клієнтів CleverBOX:CRM, які вже використовують унікальний функціонал для управління бізнесом у сфері health&beauty!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ →

Ми на зв'язку 7 днів на тиждень!

Обговорити по телефону

Телефонуйте нам – наші менеджери на зв'язку та готові допомогти!

Чат підтримки Telegram

Співробітники техпідтримки допоможуть оперативно вирішити будь-яку проблему.

Online-презентація

Дізнайтесь, як зміниться ваш бізнес із CleverBOX:CRM на online-презентації!