Інтеграція CleverBox:CRM з Telegram та Viber

Підвищуйте ефективність комунікації з клієнтами та отримуйте додаткові конкурентні переваги!

CleverBox:CRM дозволить не просто спілкуватися з клієнтами в Telegram та Viber, а зробити спілкування частиною загальної системи комунікації – ефективною, контрольованою та керованою.

Інтеграція Telegram + Viber

Корпоративний бот, інтегрований з CleverBox: CRM – це повноцінне «представництво» вашого салону краси, клініки або СПА в Telegram та Viber та майданчик для спілкування з користувачами месенджера.

Вся комунікація відбувається у єдиному інтерфейсі платформи CleverBox:CRM. Отже, інформація не втрачається, у рази прискорюється робота із запитами, економиться час співробітника, керівник контролює виконання завдань.

Бот Telegram + Viber

CRM + VIBER + TELEGRAM

Як це працює?

Клієнт пише повідомлення у корпоративний Telegram або Viber компанії

CRM для Telegram

CleverBox:CRM створює діалог у системі, надсилає звукове та візуальне повідомлення

Співробітник бачить запит в інтерфейсі CleverBox:CRM та оперативно його обробляє.

Історія спілкування, запити та будь-яка інформація зберігається в системі. Незалежно від того, який співробітник на зміні, запит клієнта буде оброблений своєчасно. Якщо співробітник пішов у відпустку або більше не працює в компанії, це не позначиться на комунікації з клієнтом. Спілкування ведеться від імені компанії – корпоративного бота.

Інтеграція CRM з Telegram та Viber

Що бачать Ваші клієнти у чаті Телеграма або Вайбера

Чат для Телеграма CRM для вайбер

Що бачите Ви та Ваші співробітники в CleverBox:CRM

CRM для Telegram

Чому це вигідніше для бізнесу, ніж звичайне спілкування у месенджерах?

CRM з інтеграцією з месенджерами

Продуктивність роботи

Співробітник не відволікається, йому не потрібно одночасно працювати з CRM та паралельно відповідати клієнтам у месенджері у телефоні. Як тільки від клієнта надійде звернення, система автоматично надішле повідомлення. Спілкування з клієнтом відбувається в окремій гілці, його бачить лише відповідальний співробітник та керівник.

Інтеграція CRM та Telegram

Підвищення лояльності

Клієнти не люблять чекати. Ще більше вони не люблять, коли їхні запитання залишаються без відповіді. Ваша компанія зможе оперативно опрацьовувати всі запити від клієнтів. Жоден із них не загубиться і не буде проігнорований.

CRM для Вайбер

Облік та контроль

Система фіксує та зберігає дані, пов'язані зі зверненнями клієнтів у Telegram та Viber. Керівник може проаналізувати звіти, побачити, хто та як обробив запити клієнтів, скільки це зайняло часу. Це дозволяє виявляти слабкі місця та вдосконалювати робочі процеси.

CRM для Telegram

Безпека даних

Корпоративний бот і вся інформація, пов'язана з клієнтами та спілкуванням у мессенджерах, прив'язана не до співробітника, а до компанії. Вони залишаються власністю компанії. Несумлінний співробітник не може забрати клієнтів або продовжити спілкування поза корпоративним роботом.

19.09.2020

Нове завдання

20.09.2020

Коментар

23.09.2020

Запис

23.09.2020

Повідомлення

Завдяки інтеграції з CleverBox:CRM ви можете використовувати Telegram або Viber не тільки для зовнішньої комунікації (з клієнтами), але й внутрішньої (між співробітниками). Наприклад, співробітники можуть отримувати повідомлення в Telegram про створення нових візитів або коли клієнт приходить до салону/клініки.

Використовуйте бот Telegram + Viber, інтегрований з CleverBox:CRM, для підвищення ефективності комунікації: консультування, продаж, послуги. Контролюйте та керуйте спілкуванням з клієнтами!

Спробуйте самі. Перші 7 днів – безкоштовно.

Автоматизуйте до 70% ключових процесів вашого бізнесу, заощаджуйте час та ресурси, підвищуйте продуктивність роботи салону чи клініки! Приєднуйтесь до 500 клієнтів CleverBOX:CRM, які вже використовують унікальний функціонал для управління бізнесом у сфері health&beauty!

СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО →

Ми на зв'язку 7 днів на тиждень!

Написати на E-MAIL

Напишіть нам – наші менеджери на зв'язку та готові допомогти!

Чат підтримки Telegram

Співробітники техпідтримки допоможуть оперативно вирішити будь-яку проблему.

Online-презентація

Дізнайтесь, як зміниться ваш бізнес із CleverBOX:CRM на online-презентації!